Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

Artystyczne spojrzenie na życie na wsi

Artystyczne spojrzenie na życie na wsi

Weź udział w konkursie


Podaj dalej:
Centrum Edukacji Regionalnej i Powiat Słupski zapraszają do udziału w Otwartym Konkursie Plastycznym pt. „Życie na wsi – namaluj z babcią, narysuj z dziadkiem” pod patronatem Pawła Lisowskiego, starosty słupskiego.

Termin nadsyłania prac konkursowych upływa 11 września 2020 roku.

Cele konkursu to pobudzenie wrażliwości plastycznej; zainteresowanie uczestników pięknem otaczającego nas świata; rozwijanie kreatywności i pobudzenie wyobraźni u dzieci, młodzieży i dorosłych.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Centrum Edukacji Regionalnej.