Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

Mala Moravka

Mala Moravka Czechy


Podaj dalej:
Porozumienie z tą gmina zostało zawarte w 2009 roku.Czeska Gmina Malá Morávka leży w Sudetach Wschodnich. Niegdyś była to gmina górnicza, która słynęła z wydobycia rudy żelaznej. Teraz jest jednym z bardziej znanych ośrodków narciarskich w Sudetach. Przez gminę przepływa rzeka Moravica.www.malamoravka.cz
Open large map

An agreement with this commune was concluded in 2009. The Czech Malá Morávka Commune is located in the Eastern Sudetes. Once it was a mining commune that was famous for mining iron ore. Now it is one of the more well-known ski resorts in the Sudetenland. The Moravica River flows through the commune.