Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

Marneuli

Marneuli

Marneuli Gruzja


Podaj dalej:
Porozumienie z gruzińskim miastem zostało podpisane 20 marca 2017 roku.

Miasto Marneuli leży w południowej części Gruzji, w regionie Dolna Kartlia. Stanowi ważny ośrodek przemysłowy i turystyczny. Zamieszkuje je ponad 20 tysięcy osób.

http://marneuli.gov.ge/
http://kvemokartli.gov.ge/eng/

link do mapy:
https://www.google.pl/maps/place/Marneuli,+Gruzja/@47.3884043,11.0790505,4z/data=!4m5!3m4!1s0x4043fc...

The agreement with Georgian is on the tree signed on March 20, 2017. The city of Marneuli lies in the middle of the fate of Wanda Dolna Kartlia. It is the last travel and tourist center. It is inhabited by over 20,000 people.