Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

Narodowe Czytanie 2020 „Balladyna” Juliusza Słowackiego

Narodowe Czytanie 2020 „Balladyna” Juliusza Słowackiego

Narodowe Czytanie 2020


Podaj dalej:
Wójt Gminy Kobylnica oraz Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Kobylnicy zapraszają na Narodowe Czytanie 5 września 2020 roku o godzinie 11.00 na terenie przed budynkiem GBP w Kobylnicy ul. Wodna 20/4.

W programie wspólne czytanie fragmentów utworu Juliusza Słowackiego " Balladyna", wykonanie pamiątkowego zdjęcia z wydarzenia oraz poczęstunek dla uczestników. Zachęcamy, również do przyniesienia własnego egzemplarza utworu, ponieważ każdy uczestnik będzie miał możliwość otrzymania pamiątkowej pieczęci.