Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

Orimattila

Orimattila

Orimattila Finlandia


Podaj dalej:
Porozumienie o współpracy podpisano w maju 2001 roku. Orimattila jest to miasto i gmina w Finlandii w regionie Päijät-Häme. Zamieszkana przez 14 902 osoby. Powierzchnia do roku 2011 wynosiła 616,97 km², z czego 8,5 km² stanowiła woda. 1 stycznia 2011 roku do gminy została włączona sąsiednia gmina Ärtjärvi.
www.orimattila.fi
Open large map

The cooperation agreement was signed in May 2001. Orimattila is a town and municipality in Finland in the Päijät-Häme region. Inhabited by 14,902 people. The area up to 2011 was 616.97 km², of which 8.5 km² was water. On January 1, 2011, the neighboring municipality of Äjjjärvi was incorporated into the municipality.