Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

Stanowisko ds. Obrony Cywilnej i Zarządzania Kryzysowego

Wykaz spraw realizowanych na stanowisku ds. obrony cywilnej i zarządzania kryzysowego


Podaj dalej:
Piętro I, pok. 16, tel. 59 842 90 70 w. 259 , e-mail: a.lesiecka@kobylnica.eu.

Do obowiązków należy: Opracowywanie i aktualizacja planów Obrony Cywilnej i Zarządzania Kryzysowego; prowadzenie postępowań w zakresie wydawania decyzji w sprawie ustalenia i wypłacania świadczeń rekompensujących utracone wynagrodzenie żołnierzom rezerwy podczas odbywania ćwiczeń wojskowych' organizacja kwalifikacji wojskowej na terenie Gminy Kobylnica; organizowanie szkoleń oraz ćwiczeń obrony cywilnej i szkolenia ludności z zakresu powszechnej samoobrony; organizacja działalności ochotniczych straży pożarnych.