Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

Teatr i prezenty. Mikołajowe spotkanie z przedszkolakami

Radość, uśmiech i wzruszenie


Podaj dalej:
6 grudnia w Sali Teatralnej Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy odbyła się mikołajkowa impreza dla najmłodszych.

Specjalnie z tej okazji na scenie wystawiono spektakl przygotowany przez teatrzyk „Kurtynka” ze Szkoły Podstawowej im. Książąt Pomorskich w Słonowicach. Sporą niespodzianką dla dzieci było także pojawienie się Świętego Mikołaja, który przywiózł ze sobą słodkie upominki dla najmłodszych.

W wydarzeniu wzięły udział: oddziały przedszkolne przy szkołach podstawowych w Kobylnicy, Kończewie, Kwakowie, Słonowicach i Sycewicach, Niepubliczny Dom Przedszkolaka „Pluszowy Zakątek” w Kobylnicy, Punkt Przedszkolny „Miki Club” w Kobylnicy, Słonecznikowe Przedszkole w Kobylnicy oraz Niepubliczne Przedszkole „Franio” w Bolesławicach. Łącznie ok. 460 dzieci.