Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

Wyrusz w wyjątkową podróż kajakiem po Słupi

Spływ, który odbędzie się 12 września, organizowany jest w ramach projektu „Sporty Wodne w Gminie Kobylnica”. Na uczestników po raz kolejny czeka malownicza, interesująca trasa.

Zbiórka uczestników w Lubuniu na stanicy kajakowej o godzinie 9:00, skąd autokar zabierze uczestników do Krzyni. Zakończenie imprezy wraz z poczęstunkiem w Lubuniu na stanicy kajakowej.

Wszelkie niezbędne informacje zwarte są w regulaminie imprezy, stanowiącym załącznik.

Zgłoszenie (kartę uczestnika) należy przesyłać na adres e-mail: urszulacudzilo@wp.pl, lub dostarczyć osobiście do dnia 08.09.2020. W razie jakichkolwiek pytań osobą do kontaktu jest Urszula Cudziło, tel. 721605792.